Optimalizace výkonu a spotřeby TUNINGBOX

  • TUNINGBOX, BELGICKÝ SPECIALISTA NA OPTIMALIZACI SPALOVÁNÍ MOTORŮ, INOVATIVNÍ OD r.1996!

TuningBox ® jednotka zvyšuje výkon vašeho turbodieselu, o 25% až 30% (výkon a točivý moment) a také snižuje spotřebu až o 10%. 
 Instalace je poměrně jednoduchá, můžete připojit malý modul mezi původním kabeláž řídící jednotky a vstřikovacího systému vašeho automobilu. 


TuningBox ® je vybaven konektory shodné s výrobci. To umožňuje rychlé a efektivní spojení, aniž by se přerušily kabely nebo spojené kontakty. Nezanechává žádné stopy na motoru, nebo v paměti počítače vozidla. 

 V rámci tolerance ze strany výrobců automobilů splňuje TuningBox veškeré limity a proto neztratíte záruku na váš vůz. TuningBox ® nesnižuje v žádném případě životnost motoru nebo dalších částí a dílů automobilu. 

 TuningBox ® je vyvíjen ve vysoce moderním a precizním vývojovém centru a je distribuován ve více než 30 zemích. 

 

  • Proč dát důvěru výrobku TUNINGBOX?
  • JEDNÁ SE O JEDINEČNÝ VÝROBEK V TÉTO KATEGORII! DOPORUČUJEME!!!

TuningBox ® je průkopníkem, pokud jde o add-on jednotky a je světovým lídrem, pokud jde o kvalitu výrobku, technické služby a poprodejní servis. 
TuningBox ® je nejen výrobce, ale má své vlastní jednotky hardware a software.
 TuningBox ® dodává software i jednotky celé řadě známých firem. Všechny jednotky nevyrábíme jen pod vlastní jménem, ale dodáváme i jiným firmám. TuningBox je nepochybně největším dodavatelem add-on jednotky na světě. 
 TuningBox ® nabízí snadno dostupné telefonní služby technické pomoci s instalací, stejně jako kvalitní služby na  poprodejní servis. 
Seznam vozidel, pro které TuningBox ® nabízí řešení, je bezesporu nejrozsáhlejší. 
 TuningBox ® provedení naší jednotky je perfektní. Elektronické komponenty jsou chráněny pevným a uzavřený obalem. Použité konektory jsou buď původní, nebo velmi podobné těm, které používají výrobci vozidla. 
 Montáž a demontáž je velmi jednoduchá a je jí dosaženo bez ořezávání nebo pájení. 
Instalace jednotky Tuningbox může být kdykoliv odstraněna a zdemontována. Jakmile odstraníte jednotku, původní jednotka se vrátí k původní konfiguraci, nenechá žádnou stopu při diagnostice!!!
TuningBox ® je vhodný pro automatické převodovky vozidla a pro vozidla vybavená převodovkou Tiptronic.
 Každá aktualizace z různých jednotkových modelů se provádí přísné podrobně na našem výkonové brzdě-lavici. Díky tomu TuningBox ® zaznamenala jen velmi málo nedostatků ve svých produktech. Zvýšení výkonu a kroutícího momentu lze prokázat na brzdné výkonové lavici.

U vozidel s částicovým filtrem nehrozí jeho zanešení, protože emise a výfukové zplodiny nejsou zvýšeny! Naopak spalování motoru je při použití jednotky Tuningbox optimalizováno a je lepší.

  • KONTAKTUJTE NÁS PRO INFO I OBJEDNÁNÍ NA tel.: 605 298 268,                                                                               nebo na e-mail: info@mgracing.cz
  • VÝROBEK MŮŽETE JEDNODUŠE OBJEDNAT PŘES NÁŠ ESHOP                                                                     www.levne-motodoplnky.cz
  • PŘI OBJEDNÁNÍ VÝROBKU VČETNĚ MONTÁŽE PROVÁDÍME MONTÁŽ V NAŠEM SERVISE ZDARMA!

 

Naše nabídka

Třístupňová desinfekce účinná i proti Koronaviru
Servis Audi a VW
BMW servis v Brně
prodlužování řas
TOPlist